BCM384F480T325B00
VicorVicor
BCM384F480T325B00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCM384F480T325B00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 325W
Podatkovni listi: BCM384F480T325B00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BCM384F480T325B00
Številka dela BCM384F480T325B00 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 325W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1087 pcs Podatkovni list BCM384F480T325B00.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 4.242kV
Napetost - Vhod (Min) 360V Napetost - Vhod (maks.) 400V
Tip Bus Converter Module Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serija VI Chip® BCM® Moč (Watts) 325W
Pakiranje Tray Paket / primer Module
Druga imena 1102-5529 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Učinkovitost 95% natančen opis Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 48V 7.05A 360V - 400V Input
Tok - izhod (maks.) 7.05A Aplikacije ITE (Commercial)