BCM48BF040T200A00
VicorVicor
BCM48BF040T200A00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCM48BF040T200A00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 4V 200W
Podatkovni listi: BCM48BF040T200A00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BCM48BF040T200A00
Številka dela BCM48BF040T200A00 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 4V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5013 pcs Podatkovni list BCM48BF040T200A00.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 4V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 38V Napetost - Vhod (maks.) 55V
Tip Bus Converter Module Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serija VI Chip® BCM® Moč (Watts) 200W
Pakiranje Tray Paket / primer Module
Druga imena 1102-1143
BCM48BF040T200A00-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, UVLO Učinkovitost 94.5%
natančen opis Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 4V 50A 38V - 55V Input Tok - izhod (maks.) 50A