BCM48BT040T200B00
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCM48BT040T200B00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 4V 200W
Podatkovni listi: BCM48BT040T200B00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BCM48BT040T200B00
Številka dela BCM48BT040T200B00 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 4V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1265 pcs Podatkovni list BCM48BT040T200B00.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 4V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 38V Napetost - Vhod (maks.) 55V
Tip Bus Converter Module Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serija VI Chip® BCM® Moč (Watts) 200W
Pakiranje Tray Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 94.1%
natančen opis Bus Converter Module DC DC Converter 1 Output 4V 53A 38V - 55V Input Tok - izhod (maks.) 53A