DCM3414B50M06A8T09
VicorVicor
DCM3414B50M06A8T09 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCM3414B50M06A8T09
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 180W
Podatkovni listi: DCM3414B50M06A8T09.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 193 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 193 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCM3414B50M06A8T09
Številka dela DCM3414B50M06A8T09 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 180W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 193 pcs Podatkovni list DCM3414B50M06A8T09.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 16V Napetost - Vhod (maks.) 50V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 3.47" L x 1.40" W x 0.37" H (88.1mm x 35.5mm x 9.3mm)
Serija VI Chip® DCM® Moč (Watts) 180W
Pakiranje Box Paket / primer 9-DIP Module
Druga imena 1102-5595
285-2562-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, UVLO
Učinkovitost 90.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 36A 16V - 50V Input
Tok - izhod (maks.) 36A Aplikacije ITE (Commercial)