DCM3414B75H31C2T05
VicorVicor
DCM3414B75H31C2T05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCM3414B75H31C2T05
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 320W
Podatkovni listi: DCM3414B75H31C2T05.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 185 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 185 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCM3414B75H31C2T05
Številka dela DCM3414B75H31C2T05 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 320W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185 pcs Podatkovni list DCM3414B75H31C2T05.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 3.38" L x 1.40" W x 0.37" H (85.9mm x 35.5mm x 9.3mm) Serija VI Chip® DCM®
Pakiranje Tray Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Učinkovitost 91.8% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 11.43A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 11.43A Aplikacije ITE (Commercial)