DCM3414V50M31C2T01
VicorVicor
DCM3414V50M31C2T01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCM3414V50M31C2T01
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 28V 320W
Podatkovni listi: DCM3414V50M31C2T01.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 217 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 217 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCM3414V50M31C2T01
Številka dela DCM3414V50M31C2T01 Proizvajalec Vicor
Opis DC/DC CONVERTER 28V 320W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217 pcs Podatkovni list DCM3414V50M31C2T01.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - Vhod (Min) 16V Napetost - Vhod (maks.) 50V
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.38" L x 1.40" W x 0.37" H (85.9mm x 35.5mm x 9.3mm)
Serija VI Chip® DCM® Moč (Watts) 320W
Pakiranje Tray Druga imena 1102-5606
285-2597-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 93.3% Tok - izhod (maks.) 11.43A