DCM3623T36G40C2M00
VicorVicor
DCM3623T36G40C2M00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCM3623T36G40C2M00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 320.4W
Podatkovni listi: DCM3623T36G40C2M00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 271 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 271 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCM3623T36G40C2M00
Številka dela DCM3623T36G40C2M00 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 320.4W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 271 pcs Podatkovni list DCM3623T36G40C2M00.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.52" L x 0.90" W x 0.29" H (38.7mm x 22.8mm x 7.3mm) Serija VI Chip® DCM®
Moč (Watts) 320.4W Pakiranje Tray
Paket / primer 9-DIP Module Druga imena 1102-5640
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 93.7%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 8.9A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 8.9A