DCM3623T50M53C2T00
VicorVicor
DCM3623T50M53C2T00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCM3623T50M53C2T00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 320W
Podatkovni listi: DCM3623T50M53C2T00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 481 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 481 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCM3623T50M53C2T00
Številka dela DCM3623T50M53C2T00 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 320W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 481 pcs Podatkovni list DCM3623T50M53C2T00.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 16V Napetost - Vhod (maks.) 50V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.52" L x 0.90" W x 0.29" H (38.7mm x 22.8mm x 7.3mm) Serija VI Chip® DCM®
Moč (Watts) 320W Pakiranje Tray
Paket / primer 9-DIP Module Druga imena 1102-5567
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 92.6%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.67A 16V - 50V Input Tok - izhod (maks.) 6.67A