DCM3714BD2J13D0T05
VicorVicor
DCM3714BD2J13D0T05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCM3714BD2J13D0T05
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 400W
Podatkovni listi: DCM3714BD2J13D0T05.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 176 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 176 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCM3714BD2J13D0T05
Številka dela DCM3714BD2J13D0T05 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 400W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176 pcs Podatkovni list DCM3714BD2J13D0T05.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 2.121kV
Napetost - Vhod (Min) 180V Napetost - Vhod (maks.) 420V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 3.83" L x 1.40" W x 0.37" H (97.3mm x 35.5mm x 9.3mm)
Serija VI Chip® DCM® Moč (Watts) 400W
Pakiranje Box Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Učinkovitost 93.2% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 33.33A 180V - 420V Input
Tok - izhod (maks.) 33.33A Aplikacije ITE (Commercial)