IB048E096T48N1-00
VicorVicor
IB048E096T48N1-00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IB048E096T48N1-00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 9.5-13.75V 450W
Podatkovni listi: 1.IB048E096T48N1-00.pdf2.IB048E096T48N1-00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 893 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 893 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IB048E096T48N1-00
Številka dela IB048E096T48N1-00 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 9.5-13.75V 450W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 893 pcs Podatkovni list 1.IB048E096T48N1-00.pdf2.IB048E096T48N1-00.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9.5 ~ 13.75 V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 38V Napetost - Vhod (maks.) 55V
Tip Intermediate Bus Converter Velikost / dimenzija 2.30" L x 0.90" W x 0.38" H (58.4mm x 22.9mm x 9.7mm)
Serija VI Brick® IBC Moč (Watts) 450W
Pakiranje Tray Paket / primer Eighth Brick
Druga imena 1102-1119
IB048E096T48N100
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, UVLO
Učinkovitost 97.6% natančen opis Intermediate Bus Converter DC DC Converter 1 Output 9.5 ~ 13.75 V 48A 38V - 55V Input
Tok - izhod (maks.) 48A Aplikacije ITE (Commercial)