IB050E096T40N1-CB
VicorVicor
IB050E096T40N1-CB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IB050E096T40N1-CB
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka 1/8 BRICK IBC 36-60VIN 40A EVAL
Podatkovni listi: 1.IB050E096T40N1-CB.pdf2.IB050E096T40N1-CB.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 363 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 363 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IB050E096T40N1-CB
Številka dela IB050E096T40N1-CB Proizvajalec Vicor
Opis 1/8 BRICK IBC 36-60VIN 40A EVAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 363 pcs Podatkovni list 1.IB050E096T40N1-CB.pdf2.IB050E096T40N1-CB.pdf
Napetost - izhod 9.6V Napetost - Vhod 36 V ~ 60 V
Uporabljena IC / del IB050E096T40 Priložena vsebina Board(s)
Serija VI Brick® IBC Topologija regulatorja Buck
Moč - izhod 300W Izhodi in tipi 1, Isolated
Druga imena 1102-1048
IB050E096T40N1CB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - preklop 1MHz
natančen opis IB050E096T40 VI Brick® IBC DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 40A