MI-J24-MZ-F4
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MI-J24-MZ-F4
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 25W
Podatkovni listi: MI-J24-MZ-F4.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MI-J24-MZ-F4
Številka dela MI-J24-MZ-F4 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5172 pcs Podatkovni list MI-J24-MZ-F4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 50V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serija MI-J00™ Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 521mA 18V - 50V Input Tok - izhod (maks.) 521mA