MP028F036M12AL-CB
VicorVicor
MP028F036M12AL-CB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP028F036M12AL-CB
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka EVALUATION BOARDS PRM REGULATOR
Podatkovni listi: 1.MP028F036M12AL-CB.pdf2.MP028F036M12AL-CB.pdf3.MP028F036M12AL-CB.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 522 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP028F036M12AL-CB
Številka dela MP028F036M12AL-CB Proizvajalec Vicor
Opis EVALUATION BOARDS PRM REGULATOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - izhod 36V Napetost - Vhod 16 V ~ 50 V
Uporabljena IC / del MP028F036M12 Priložena vsebina Board(s)
Serija VI Chip® PRM® Topologija regulatorja Buck-Boost
Moč - izhod 120W Izhodi in tipi 1, Non-Isolated
Druga imena 1102-1010
MP028F036M12ALCB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Glavni namen DC/DC, Step Up or Down
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - preklop 1MHz
natančen opis MP028F036M12 VI Chip® PRM® DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 3.3A