MVTM36BF045M027A00
VicorVicor
MVTM36BF045M027A00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVTM36BF045M027A00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 4.5V 150W
Podatkovni listi: MVTM36BF045M027A00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 735 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 735 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MVTM36BF045M027A00
Številka dela MVTM36BF045M027A00 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 4.5V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 735 pcs Podatkovni list MVTM36BF045M027A00.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 4.5V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 26V Napetost - Vhod (maks.) 50V
Tip Voltage Transformation Module Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Serija MVTM36 Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 94.7%
natančen opis Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 4.5V 27A 26V - 50V Input Tok - izhod (maks.) 27A