PC1-02B-28-G
VicorVicor
PC1-02B-28-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC1-02B-28-G
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 28V 800W
Podatkovni listi: PC1-02B-28-G.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 57 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PC1-02B-28-G
Številka dela PC1-02B-28-G Proizvajalec Vicor
Opis AC/DC CONVERTER 28V 800W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57 pcs Podatkovni list PC1-02B-28-G.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 4.242kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 10.24" L x 5.06" W x 1.86" H (260.0mm x 128.5mm x 47.3mm)
Serija PFC Moč (Watts) 800W
Druga imena 1102-5353 delovna temperatura -20°C ~ 65°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 28V 28.6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 28.6A
Odobritve CE Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PC10
PC10
Proizvajalci: Maxwell Technologies, Inc.
Opis: CAP 10F 2.5V THROUGH HOLE