PRM48BT480M600A00
VicorVicor
PRM48BT480M600A00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRM48BT480M600A00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 600W
Podatkovni listi: PRM48BT480M600A00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 347 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 347 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRM48BT480M600A00
Številka dela PRM48BT480M600A00 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 347 pcs Podatkovni list PRM48BT480M600A00.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - Vhod (Min) 38V
Napetost - Vhod (maks.) 55V Tip Pre-Regulator Module
Velikost / dimenzija 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm) Serija VI Chip® PRM®
Moč (Watts) 600W Pakiranje Tray
Paket / primer 16-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Učinkovitost 97.6% natančen opis Pre-Regulator Module DC DC Converter 1 Output 48V 12.5A 38V - 55V Input
Tok - izhod (maks.) 12.5A Aplikacije ITE (Commercial)