V110A15H400BN
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V110A15H400BN
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 400W
Podatkovni listi: V110A15H400BN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 187 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 187 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V110A15H400BN
Številka dela V110A15H400BN Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 400W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 187 pcs Podatkovni list V110A15H400BN.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 154V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 400W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 87.4% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 26.67A 66V - 154V Input
Tok - izhod (maks.) 26.67A Številka osnovnega dela V110A15H400
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V110A15H400BN3
V110A15H400BN3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 15V 400W