V110A24C300BN3
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V110A24C300BN3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 300W
Podatkovni listi: V110A24C300BN3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V110A24C300BN3
Številka dela V110A24C300BN3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5633 pcs Podatkovni list V110A24C300BN3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 154V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.9%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 12.5A
Številka osnovnega dela V110A24C300 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V110A24C300BS
V110A24C300BS
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 300W
Na zalogi: 4733 pcs
Prenesi: V110A24C300BS.pdf
RFQ
V110A24C300BN
V110A24C300BN
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 300W