V110A28E300BS2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V110A28E300BS2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 300W
Podatkovni listi: V110A28E300BS2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V110A28E300BS2
Številka dela V110A28E300BS2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4807 pcs Podatkovni list V110A28E300BS2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 154V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87.7%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 10.71A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 10.71A