V110B15C150BN
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V110B15C150BN
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 150W
Podatkovni listi: V110B15C150BN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V110B15C150BN
Številka dela V110B15C150BN Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5132 pcs Podatkovni list V110B15C150BN.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 154V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.8%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 10A