V110C15M100B
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V110C15M100B
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 100W
Podatkovni listi: V110C15M100B.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 296 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 296 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V110C15M100B
Številka dela V110C15M100B Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 296 pcs Podatkovni list V110C15M100B.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 154V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 84.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 6.67A
Številka osnovnega dela V110C15M100 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V110C15M100B2
V110C15M100B2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W
Na zalogi: 4698 pcs
Prenesi: V110C15M100B2.pdf
RFQ
V110C15H100BN2
V110C15H100BN2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W
Na zalogi: 4834 pcs
Prenesi: V110C15H100BN2.pdf
RFQ
V110C15M100BF2
V110C15M100BF2
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W
Prenesi: V110C15M100BF2.pdf
V110C15M100BF
V110C15M100BF
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W
Prenesi: V110C15M100BF.pdf
V110C15H100BS3
V110C15H100BS3
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W
Prenesi: V110C15H100BS3.pdf
V110C15M100BG
V110C15M100BG
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W
Prenesi: V110C15M100BG.pdf
V110C15M100BF3
V110C15M100BF3
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W
Prenesi: V110C15M100BF3.pdf
V110C15H100BS2
V110C15H100BS2
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W
Prenesi: V110C15H100BS2.pdf
V110C15H100BN3
V110C15H100BN3
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W
Prenesi: V110C15H100BN3.pdf
V110C15M100B3
V110C15M100B3
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W
Prenesi: V110C15M100B3.pdf
V110C15H100BS
V110C15H100BS
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W