V110C24E100BN
pregled izdelka
Številka dela: V110C24E100BN
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 100W
Podatkovni listi: V110C24E100BN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 640 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 640 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V110C24E100BN
Številka dela V110C24E100BN Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 640 pcs Podatkovni list V110C24E100BN.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 154V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 86.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 4.17A
Številka osnovnega dela V110C24E100 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V110C24E100BS3
V110C24E100BS3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 100W
Na zalogi: 5746 pcs
Prenesi: V110C24E100BS3.pdf
RFQ
V110C24E100BG3
V110C24E100BG3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 100W
Na zalogi: 4230 pcs
Prenesi: V110C24E100BG3.pdf
RFQ
V110C24E100BN2
V110C24E100BN2
Opis: DC DC CONVERTER 24V 100W