V110C28H100BG
pregled izdelka
Številka dela: V110C28H100BG
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 100W
Podatkovni listi: V110C28H100BG.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 409 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V110C28H100BG
Številka dela V110C28H100BG Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 409 pcs Podatkovni list V110C28H100BG.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 154V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 86.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 3.57A
Številka osnovnega dela V110C28H100 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
V110C28H100BG3
V110C28H100BG3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 100W