V110C5E75B3
pregled izdelka
Številka dela: V110C5E75B3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 75W
Podatkovni listi: V110C5E75B3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije V110C5E75B3
Številka dela V110C5E75B3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4203 pcs Podatkovni list V110C5E75B3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 154V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 83.6% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 66V - 154V Input
Tok - izhod (maks.) 15A Aplikacije ITE (Commercial)