V110C8C75BL
pregled izdelka
Številka dela: V110C8C75BL
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 8V 75W
Podatkovni listi: V110C8C75BL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 664 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 664 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V110C8C75BL
Številka dela V110C8C75BL Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 664 pcs Podatkovni list V110C8C75BL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 8V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 154V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 84.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 9.38A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 9.38A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V110C8C75BL3
V110C8C75BL3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 8V 75W
Na zalogi: 5828 pcs
Prenesi: V110C8C75BL3.pdf
RFQ
V110C8C75BF
V110C8C75BF
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 8V 75W
Na zalogi: 5688 pcs
Prenesi: V110C8C75BF.pdf
RFQ
V110C8C75BL2
V110C8C75BL2
Opis: DC DC CONVERTER 8V 75W