V150A12E500BF3
VicorVicor
V150A12E500BF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150A12E500BF3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 500W
Podatkovni listi: V150A12E500BF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V150A12E500BF3
Številka dela V150A12E500BF3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4176 pcs Podatkovni list V150A12E500BF3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 100V Napetost - Vhod (maks.) 200V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87.6%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 41.67A 100V - 200V Input Tok - izhod (maks.) 41.67A