V150A24E500BF2
VicorVicor
V150A24E500BF2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150A24E500BF2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 500W
Podatkovni listi: V150A24E500BF2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V150A24E500BF2
Številka dela V150A24E500BF2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5939 pcs Podatkovni list V150A24E500BF2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 100V Napetost - Vhod (maks.) 200V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 20.83A 100V - 200V Input Tok - izhod (maks.) 20.83A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V150A24E400BS2
V150A24E400BS2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 400W
Na zalogi: 5801 pcs
Prenesi: V150A24E400BS2.pdf
RFQ
V150A24E500BF
V150A24E500BF
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 500W