V150A28C500BG3
VicorVicor
V150A28C500BG3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150A28C500BG3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 500W
Podatkovni listi: V150A28C500BG3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 349 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 349 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V150A28C500BG3
Številka dela V150A28C500BG3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 349 pcs Podatkovni list V150A28C500BG3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 100V Napetost - Vhod (maks.) 200V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 89.3% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 17.86A 100V - 200V Input
Tok - izhod (maks.) 17.86A Aplikacije ITE (Commercial)