V150B24M150BN2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150B24M150BN2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 150W
Podatkovni listi: V150B24M150BN2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V150B24M150BN2
Številka dela V150B24M150BN2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4814 pcs Podatkovni list V150B24M150BN2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 100V Napetost - Vhod (maks.) 200V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.2%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 100V - 200V Input Tok - izhod (maks.) 6.25A
Številka osnovnega dela V150B24M150 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
V150B24M150BN
V150B24M150BN
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 150W