V150B24T250BG3
VicorVicor
V150B24T250BG3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150B24T250BG3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 250W
Podatkovni listi: V150B24T250BG3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V150B24T250BG3
Številka dela V150B24T250BG3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5230 pcs Podatkovni list V150B24T250BG3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 100V Napetost - Vhod (maks.) 200V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.6%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 10.42A 100V - 200V Input Tok - izhod (maks.) 10.42A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V150B24T250BL
V150B24T250BL
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 250W
Na zalogi: 510 pcs
Prenesi: V150B24T250BL.pdf
RFQ
V150B24T250BG
V150B24T250BG
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 250W