V150B28M150BN3
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150B28M150BN3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 150W
Podatkovni listi: V150B28M150BN3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V150B28M150BN3
Številka dela V150B28M150BN3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4406 pcs Podatkovni list V150B28M150BN3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 100V Napetost - Vhod (maks.) 200V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87.9%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 100V - 200V Input Tok - izhod (maks.) 5.36A
Številka osnovnega dela V150B28M150 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V150B28M150BL
V150B28M150BL
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 150W
Na zalogi: 4747 pcs
Prenesi: V150B28M150BL.pdf
RFQ
V150B28M150BN
V150B28M150BN
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 150W