V150B36E250BF3
VicorVicor
V150B36E250BF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150B36E250BF3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 250W
Podatkovni listi: V150B36E250BF3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 573 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V150B36E250BF3
Številka dela V150B36E250BF3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 573 pcs Podatkovni list V150B36E250BF3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 100V Napetost - Vhod (maks.) 200V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 89% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 100V - 200V Input
Tok - izhod (maks.) 6.94A Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
V150B36E250BG
V150B36E250BG
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 250W
Na zalogi: 635 pcs
Prenesi: V150B36E250BG.pdf
RFQ
V150B36E250B
V150B36E250B
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 250W