V150B48M150BG
VicorVicor
V150B48M150BG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150B48M150BG
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 150W
Podatkovni listi: V150B48M150BG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V150B48M150BG
Številka dela V150B48M150BG Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5789 pcs Podatkovni list V150B48M150BG.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 100V Napetost - Vhod (maks.) 200V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 89.1%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 100V - 200V Input Tok - izhod (maks.) 3.13A
Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
V150B48M150BG3
V150B48M150BG3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 48V 150W
Na zalogi: 3968 pcs
Prenesi: V150B48M150BG3.pdf
RFQ
V150B48M150BF
V150B48M150BF
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 48V 150W
Na zalogi: 5779 pcs
Prenesi: V150B48M150BF.pdf
RFQ
V150B48M150BL3
V150B48M150BL3
Opis: DC DC CONVERTER 48V 150W
Prenesi: V150B48M150BL3.pdf
V150B48M150BG2
V150B48M150BG2
Opis: DC DC CONVERTER 48V 150W
Prenesi: V150B48M150BG2.pdf
V150B48M150B2
V150B48M150B2
Opis: DC DC CONVERTER 48V 150W
Prenesi: V150B48M150B2.pdf
V150B48M150BL
V150B48M150BL
Opis: DC DC CONVERTER 48V 150W
Prenesi: V150B48M150BL.pdf
V150B48M150B
V150B48M150B
Opis: DC DC CONVERTER 48V 150W