V150B8E200BG2
VicorVicor
V150B8E200BG2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150B8E200BG2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 8V 200W
Podatkovni listi: V150B8E200BG2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V150B8E200BG2
Številka dela V150B8E200BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 8V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6033 pcs Podatkovni list V150B8E200BG2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 8V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 100V Napetost - Vhod (maks.) 200V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87.4%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 100V - 200V Input Tok - izhod (maks.) 25A
Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
V150B8E200BL3
V150B8E200BL3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 8V 200W
Na zalogi: 4715 pcs
Prenesi: V150B8E200BL3.pdf
RFQ
V150B8E200BF2
V150B8E200BF2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 8V 200W
Na zalogi: 5807 pcs
Prenesi: V150B8E200BF2.pdf
RFQ
V150B8E200BG
V150B8E200BG
Opis: DC DC CONVERTER 8V 200W