V150C15E150BG2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V150C15E150BG2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 150W
Podatkovni listi: V150C15E150BG2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 537 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 537 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V150C15E150BG2
Številka dela V150C15E150BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 537 pcs Podatkovni list V150C15E150BG2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 100V Napetost - Vhod (maks.) 200V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87.9%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 100V - 200V Input Tok - izhod (maks.) 10A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V150C15E150BN2
V150C15E150BN2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 15V 150W
Na zalogi: 4956 pcs
Prenesi: V150C15E150BN2.pdf
RFQ
V150C15E150BG
V150C15E150BG
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 15V 150W