V24A28E500BF3
VicorVicor
V24A28E500BF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24A28E500BF3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 500W
Podatkovni listi: V24A28E500BF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V24A28E500BF3
Številka dela V24A28E500BF3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6022 pcs Podatkovni list V24A28E500BF3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 17.86A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 17.86A