V24A36H300BG2
VicorVicor
V24A36H300BG2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24A36H300BG2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 300W
Podatkovni listi: V24A36H300BG2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V24A36H300BG2
Številka dela V24A36H300BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4235 pcs Podatkovni list V24A36H300BG2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 8.33A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 8.33A