V24A3V3C200BL
Vicor CorporationVicor Corporation
V24A3V3C200BL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24A3V3C200BL
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W
Podatkovni listi: V24A3V3C200BL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 432 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 432 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V24A3V3C200BL
Številka dela V24A3V3C200BL Proizvajalec Vicor Corporation
Opis CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 432 pcs Podatkovni list V24A3V3C200BL.pdf
Napetost - delo 200W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 3.3V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Voltage - Dropout (tipičen) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija Full Brick
Izhodna konfiguracija 1 delovna temperatura -20°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Številka izdelka proizvajalca V24A3V3C200BL
Uredba o vrsticah 79.9% Lastnosti OVP, UVLO
Igralni zatiči 60.6A Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 60.6A 18V - 36V Input
Opis CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W Tok - prelom 3kV (3000V)