V24A6V5H400BN
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24A6V5H400BN
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 6.5V 400W
Podatkovni listi: V24A6V5H400BN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 216 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 216 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V24A6V5H400BN
Številka dela V24A6V5H400BN Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 6.5V 400W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216 pcs Podatkovni list V24A6V5H400BN.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 6.5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 400W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 86.1% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6.5V 61.5A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 61.5A Številka osnovnega dela V24A6V5H400
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V24A6V5H400BL
V24A6V5H400BL
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 6.5V 400W
Na zalogi: 211 pcs
Prenesi: V24A6V5H400BL.pdf
RFQ
V24A6V5M400B
V24A6V5M400B
Proizvajalci: Vicor
Na zalogi: 4419 pcs
Prenesi: V24A6V5M400B.pdf
RFQ
V24A6V5H400BN2
V24A6V5H400BN2