V24B24C250B2
VicorVicor
V24B24C250B2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24B24C250B2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 250W
Podatkovni listi: V24B24C250B2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije V24B24C250B2
Številka dela V24B24C250B2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6033 pcs Podatkovni list V24B24C250B2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 10.4A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 10.4A