V24B24M150BF3
VicorVicor
V24B24M150BF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24B24M150BF3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 150W
Podatkovni listi: V24B24M150BF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V24B24M150BF3
Številka dela V24B24M150BF3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4625 pcs Podatkovni list V24B24M150BF3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87.7%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 6.25A