V24B48M150BN3
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24B48M150BN3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 150W
Podatkovni listi: V24B48M150BN3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V24B48M150BN3
Številka dela V24B48M150BN3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5029 pcs Podatkovni list V24B48M150BN3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 150W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.9%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 3.13A
Številka osnovnega dela V24B48M150 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V24B48M150BL3
V24B48M150BL3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 48V 150W
Na zalogi: 5082 pcs
Prenesi: V24B48M150BL3.pdf
RFQ
V24B48M150BN
V24B48M150BN
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 48V 150W