V24B5E200BG3
VicorVicor
V24B5E200BG3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24B5E200BG3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 200W
Podatkovni listi: V24B5E200BG3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 636 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 636 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V24B5E200BG3
Številka dela V24B5E200BG3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 636 pcs Podatkovni list V24B5E200BG3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 84.9% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 40A Številka osnovnega dela V24B5E200