V24B6V5E200BF
VicorVicor
V24B6V5E200BF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24B6V5E200BF
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 6.5V 200W
Podatkovni listi: V24B6V5E200BF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V24B6V5E200BF
Številka dela V24B6V5E200BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 6.5V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4979 pcs Podatkovni list V24B6V5E200BF.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 6.5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 84.6%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6.5V 30.8A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 30.8A