V24B6V5H200BN2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24B6V5H200BN2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 6.5V 200W
Podatkovni listi: V24B6V5H200BN2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V24B6V5H200BN2
Številka dela V24B6V5H200BN2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 6.5V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5546 pcs Podatkovni list V24B6V5H200BN2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 6.5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 200W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 84.6%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6.5V 30.8A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 30.8A
Številka osnovnega dela V24B6V5H200 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V24B6V5H200BS3
V24B6V5H200BS3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 6.5V 200W
Na zalogi: 5440 pcs
Prenesi: V24B6V5H200BS3.pdf
RFQ
V24B6V5H200BS2
V24B6V5H200BS2
Proizvajalci: Vicor
Na zalogi: 4115 pcs
Prenesi: V24B6V5H200BS2.pdf
RFQ
V24B6V5H200BN
V24B6V5H200BN