V24C15H50BG2
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24C15H50BG2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 50W
Podatkovni listi: V24C15H50BG2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 568 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 568 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V24C15H50BG2
Številka dela V24C15H50BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 568 pcs Podatkovni list V24C15H50BG2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 3.33A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 3.33A