V24C24E50BF
pregled izdelka
Številka dela: V24C24E50BF
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 50W
Podatkovni listi: V24C24E50BF.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 616 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V24C24E50BF
Številka dela V24C24E50BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 616 pcs Podatkovni list V24C24E50BF.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.6%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.08A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 2.08A
Številka osnovnega dela V24C24E50 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V24C24E150BS
V24C24E150BS
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 150W
Na zalogi: 5343 pcs
Prenesi: V24C24E150BS.pdf
RFQ
V24C24E50B
V24C24E50B
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 50W
Na zalogi: 648 pcs
Prenesi: V24C24E50B.pdf
RFQ
V24C24E50BF3
V24C24E50BF3
Opis: DC DC CONVERTER 24V 50W