V24C24H100BG3
pregled izdelka
Številka dela: V24C24H100BG3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 100W
Podatkovni listi: V24C24H100BG3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 408 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 408 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V24C24H100BG3
Številka dela V24C24H100BG3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 408 pcs Podatkovni list V24C24H100BG3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 4.17A