V24C36H100BG3
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24C36H100BG3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 36V 100W
Podatkovni listi: V24C36H100BG3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V24C36H100BG3
Številka dela V24C36H100BG3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 36V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5306 pcs Podatkovni list V24C36H100BG3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 87.1% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 2.78A Številka osnovnega dela V24C36H100
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V24C36H100BG
V24C36H100BG
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 36V 100W