V24C3V3E75BN
pregled izdelka
Številka dela: V24C3V3E75BN
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Podatkovni listi: V24C3V3E75BN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V24C3V3E75BN
Številka dela V24C3V3E75BN Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4461 pcs Podatkovni list V24C3V3E75BN.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 75W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 79% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.72A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 22.72A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V24C3V3E75BN2
V24C3V3E75BN2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 75W